Знати іноземну мову важливо

Вивчення іноземних мов – складний, але багатогранний і цікавий процес. У сучасному світі англійська мова посідає вагоме місце в житті людей. Ще зовсім недавно вона була просто іноземною мовою, зараз - це мова міжнародного спілкування.

З 12 по 16 березня в Кагарлицькому НВК «ЗОШ I-II ступенів-ліцей» був проведений тиждень іноземних мов. Учителі Наталія Хайло, Тетяна Філоненко, Альона Будник та їхні учні взяли активну участь у його підготовці та проведенні.

Метою такого предметного тижня є підвищення освітнього рівня та якості володіння іноземною мовою, розвиток творчих здібностей учнів, підвищення інтересу до мови, культурного рівня, розширення світогляду й ерудиції учнів. А головним принципом - залучення учнів усіх класів, незалежно від рівня знань іноземної мови. Кожен день був насиченим, захопливим та оригінальним.

У понеділок, 12 березня, учителі іноземних мов підготували виставку кращих учнівських зошитів, проектів та тематичних стінгазет у фойє школи для перегляду учнями та батьками.

13 березня учні 5-6 класів проявили свою кмітливість та дотепність у розгадуванні загадок англійською мовою.

У середу, 14 березня, на годині інформації учні НВК дізналися цікаві факти про англійську мову та корисні поради щодо її вивчення.

Четвер - день заходів для учнів початкової школи. Молодші школярі декламували улюблені вірші англійською мовою. Між учнями 3 та 4 класу відбувся брейн-ринг «Що? Де? Коли?» Учасники обох команд продемонстрували хороші знання англійської мови, творчий підхід, креативність, витримку. Усі учасники конкурсів отримали, крім задоволення, ще й солодкі подарунки.

У п’ятницю, 16 березня, на лінійці були підведені підсумки тижня іноземних мов. Учні 4, 6 класів та ІІ курсу продемонстрували свої акторські здібності та довели, що знати іноземну мову важливо. Завершилася лінійка піснею у виконанні Вікторії Матюшенкової та Олександри Осадчої. Традиційно щоп’ятниці в НВК проводяться рухливі перерви для учнів початкових класів. Цього тижня учні мали змогу поспівати дитячих пісень англійською мовою та потанцювати.

Тиждень іноземних мов сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів учнів та довів, що школярі НВК знають, люблять і хочуть вивчати іноземні мови.