«АС «Кагарлик» - Залізничний вокзал («Кагарлик-2») - 10-10; зворотний рейс (із вокзалу) - 10-30.
Міський автобусний маршрут №1
Понеділок-п’ятниця - з 6-20 до 17-25, субота-неділя та святкові дні - з 6-20 до 12-30.
6-20 - Танк - Новобудови (магазин)
6-30 - Новобудови - Танк-Алюр
6-45 - Алюр - Церква
6-50 - Церква - Південна
7-00 - Південна (кінцева) - Танк
7-15 - Танк - Новобудови (магазин)
7-25 - Новобудови - П’ятачок - Автостанція - Тітова
7-40 - Тітова - Переселення (Королівка)
7-55 - Королівка (Переселення) - Танк
8-00 - Танк - Новобудови (магазин)
8-10 - Новобудови - Танк - Алюр
8-20 - Ощадбанк - Алюр
8-30 - Алюр - Церква
8-40 - Церква - Південна
8-45 - Південна (кінцева) - Церква - Автостанція
9-00 - Автостанція - Тітова
9-05 - Тітова - Танк
9-20 - Танк - Новобудови (по колу)
9-30 - Новобудови - Танк - Алюр
9-40 - Ощадбанк - Алюр - Південна
9-55 - Південна - П’ятачок - Переселення
10-10 - Пожежна станція - Переселення (по колу)
10-40 - Танк - Новобудови (по колу)
10-50 - Новобудови - Танк-Алюр
11-00 - Ощадбанк - Алюр - Південна
12-10 - Танк - Новобудови (по колу)
12-20 - Новобудови - Танк - Алюр
12-30 - Ощадбанк - Алюр - Південна
16-00 - Ощадбанк - Алюр - Південна (крім суботи, неділі та святкових днів)
16-45 - П’ятачок - Королівка (крім суботи, неділі та святкових днів)
17-05 - Танк - Новобудови - Південна (крім суботи, неділі та святкових днів)
17-15 - від Новобудов (крім суботи, неділі та свят)
17-25 - Ощадбанк - Алюр - Південна (крім суботи, неділі та святкових днів).
Кагарлик - Біла Церква: 10-10, 13-00, 16-20,17-40.
Кагарлик - Київ: 6-00, 6-20, 6-30, 6-45, 7-30.
Кагарлик - Ржищів: 8-30, 10-00, 12-30, 15-00, 17-10 (крім суботи та неділі).
Ржищів - Кагарлик: 7-30, 9-40, 11-00, 15-30 (крім суботи та неділі), 16-40.
У графіку можливі зміни. Рейси маршрутних таксі надані автоперевізниками Кагарлика та Ржищева.