Майбутнє твориться сьогодні

У міській школі № 2 імені Василя Дашенка відбулося урочисте шкільне свято «Майбутнє твориться сьогодні». Це - свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначали кращих учнів, які гідно представили школу на предметних олімпіадах.

Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми у сучасному світі, намагатися дослідити та розв’язати їх - ось характерні риси винуватців свята.

Зі словами «Навчання - це нелегкий труд, достойний слави і пошани, і зараз на Олімп зійдуть призери дисциплін навчальних» розпочалася церемонія нагороджень, яку з честю виконали директор школи Ірина Горбач і заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Ковровська.

Привітали і вручили нагороди лауреатам творчих конкурсів - знавцям української мови імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка: Ользі Часовій, 7 клас, за ІІІ місце (ім. Тараса Шевченка), Анастасії Горілій, 10 клас, за ІІІ місце (імені Петра Яцика та імені Тараса Шевченка), Артуру Плигуну, 3 клас, за ІІ місце (імені Петра Яцика), Анастасії Капішон, 9 клас, за І місце (імені Петра Яцика). З почестями відзначили членів команди брейн-рингу з правознавства, які принесли школі перемогу на районному етапі і гідно представили школу на обласних змаганнях, це - 9-класник Іван Коваленко й 11-класник Данило Кармазин.

Шкільне життя сповнене різноманітних конкурсів, змагань, КВК. І тут дашенківці демонструють найкращі результати. Найактивнішим представникам учнівського колективу, а саме Катерині Бірюк (9 клас), Анастасії Підгайній (11 клас) і Владиславу Муравйову вручили подарунки.

Якось запитали у мудреця: «З чим можна порівняти життя людини?» Мудрець відповів: «Із коливанням маятника. Людина завжди у сумнівах, у пошуках відповіді «так» чи «ні», у пошуках істини. Вона завжди відкриває себе». А для нашої школи справжніми відкриттями стали переможці олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту робіт Малої академії наук. Це - Вадим Євлах, 8 клас, ІІІ місце з англійської мови; Інна Дяденчук, 8 клас, ІІІ місце із зарубіжної літератури; Максим Малоокий, 10 клас, ІІІ місце з англійської мови; Артьом Циганок, 11 клас, ІІІ місце з інформаційних технологій.

Обдаровані діти - це, безперечно, майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області, України, її світовий авторитет. Відзнаки того дня отримали: Дарина Рогозовець, 7 клас, за ІІ місце із зарубіжної літератури; Єлизавета Легка, 8 клас - за ІІ місце з української мови й ІІІ місце з образотворчого мистецтва, крім того, Ліза - лауреат конкурсу імені Тараса Шевченка; Владислав Терещенко, 9 клас - за ІІ місце з англійської мови; Володимир Колодяжний, 9 клас - за ІІ місце із економіки; Наталя Павленко, 9 клас - за ІІ місце з образотворчого мистецтва; Ігор Моргалюк, 10 клас - за ІІ місце з фізики; Каріна Волошин, 11 клас - за ІІ місце з англійської мови; Каріна Крезуб, 11 клас - за ІІ місце з української мови (до того ж Каріна - лауреат конкурсу імені Тараса Шевченка). Ми переконані, що знання, які наші переможці олімпіад здобувають у стінах рідної школи, стануть запорукою їхнього щасливого майбутнього.

Старанні, допитливі, активні у громадському житті впевнено крокують до своєї мети, долаючи перешкоди. Їхнє життєве кредо: «Тільки цілеспрямована особистість досягне поставленої мети». Серед таких і переможці районного етапу олімпіад та конкурсу-захисту робіт Малої академії наук, які не лише посіли перші місця, а й гідно представили район на обласному етапі: Анна Стрілець, 9 клас - переможець районного етапу конкурсу-захисту робіт Малої академії наук з валеології (вона ж і лауреат конкурсу імені Тараса Шевченка); Олександра Козачук, 9 клас - переможець районного етапу конкурсу-захисту робіт Малої академії наук з фізики (до того ж зайняла почесне ІІ місце з трудового навчання районного етапу); Інесса Тригуб, 11 клас - зайняла І місце з екології (до того ж вона - член команди брейн-рингу з правознавства); Алла Орел, 11 клас - зайняла І місце з математики і ІІІ місце з географії; Владислава Лівіцька, 11 клас - зайняла І місце з хімії і ІІ місце з трудового навчання (до того ж вона - член команди брейн-рингу з правознавства).

З радістю того дня привітали інтелектуалів, які, здобувши перемогу на районних олімпіадах, гідно представили нашу школу, наше місто і район на обласному етапі олімпіад та конкурсів захистів робіт МАН. Це - учні, якими школа особливо пишається, адже завдяки знанням, які вони продемонстрували на обласному етапі, здобули перемогу і з честю пронесли прапор школи. Тепер усі знають нашу школу - школу імені Дашенка. Адже серед 10 призових місць, які здобули учні Кагарлицького району на обласному рівні, - 6 учнів саме нашої школи. Тож нагороди отримали: Анна Судак, 9 клас - за ІІІ місце конкурсу-захисту робіт МАН з історичного краєзнавства; Владислав Мартиненко, 9 клас - за ІІІ місце з математики, ІІІ місце з хімії, І місце з фізики і ІІІ місце з географії (район); Ігор Ковровський, 9 клас - за ІІ місце з німецької мови, ІІ місце з інформаційних технологій (район), до того ж учень - член команди брейн-рингу з правознавства; Анастасія Трофимчук, 9 клас - за ІІ місце з біології, ІІІ місце з української мови, ІІ місце з образотворчого мистецтва (район).

Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням такі якості, як наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватися, постійна допомога і підтримка справжніх фахівців своєї справи - талановитих вчителів: Віти Вовк, Валентини Калініченко, Тетяни Назаренко, Валентини Михайлової, Юрія Донських, Світлани Демиденко, Людмили Коваленко, Олени Носаченко, Оксани Лозової, Марини Хамаздір, Валентини Капішон, Людмили Стеценко, Ніни Булах, Ігоря Ковровського, Ірини Горбач.

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном у руці, треба тільки знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І ми знаємо: у нашій школі виростає талановита молодь, яка неодмінно вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

Варто додати, що свято відбулося у теплій дружній атмосфері, з гумором, з піснями, віршами, музикою, які усім дарували Катерина Бірюк, Олександра Козачук, Ігор Ковровський, Іван Коваленко, Анастасія Трофимчук.