«Зазирни в сімейний альбом…»

Десь на темних полицях шафи або в шухляді лежать наші альбоми… Припорошені пилом давно минулих днів, чекають вони, щоб хтось зазирнув усередину. А що там? Наші спогади, безтурботні дні дитинства… Згадати ще раз минулі роки вирішили учні І курсу Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей» і тому нещодавно під керівництвом куратора Тамари Черненко провели родинне свято «Зазирни в сімейний альбом…»

Зібралися батьки, родичі, учителі. Залунала лірична мелодія, і зал заповнили спогади, щирі слова любові і вдячності за турботу, тривоги, доброту…

Душевні пісні розчулили душі присутніх. Особливо мило і зворушливо заспівали молодші сестрички першокурсників – другокласниці Ярослава Сиротенко і Антоніна Трохименко. На святі також знайшлося місце для сміху і веселощів. Під запальну музику ввірвалася в дружне сімейне коло літературна громада. Наші першокурсники подарували батькам незабутні хвилини зустрічі з літературними героями, розігравши сценки з улюблених творів «Наталка Полтавка» І.Котляревського, «На Кожум’яках» І. Нечуя-Левицького, «Мартин Боруля» І. Карпенка-Карого. Справжньою несподіванкою став виступ від батьків, а саме: Наталії Пархомчук, Олени Чорної та Інни Сиротенко, які відтворили епізод із повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Наші матусі вразили всіх присутніх своєю акторською майстерністю. А потім учням запропонували впізнати себе в кумедних історіях із дитинства. Залом котилася хвиля сміху, а ми ще більше цікавого дізнавалися одне про одного. Упродовж усього свята демонструвалися наші світлини різних років, що створювало атмосферу щирості, задушевності, додавало ноток ностальгії. Не залишилися осторонь перша вчителька Світлана Рябокінь і заступники директора НВК Лариса Семенюк та Леся Чоповська, які теж поповнили скарбницю наших спогадів.

Так швидко лине час! Навіть не віриться, що вже минуло майже 10 років, відколи ми вперше переступили шкільний поріг…

Ось у такій душевній атмосфері і минуло родинне свято, котре ще довго буде зігрівати наші серця теплими спогадами.

Хочеться всім нагадати: не забувайте частіше проводити час із рідними і близькими вам людьми, не бійтеся говорити, наскільки вони вам дорогі, і просто будьте поруч.