Випускний у Європі

На Кагарличчині не всі старшокласники святкували випускний у ресторані у вечірніх сукнях, частина з них вибрала мандри до Європи

Таке, гадаю, у нас в районі вперше.

Я переглядаю світлини випускників і припускаю, що вартість подорожі по кількох країнах аж ніяк не перевищує затрат на вечірню сукню, черевички на підборах, зачіску, манікюр і макіяж, а ще ж і ресторану. На фотографіях з телефона і планшета - усміхнена молодь, архітектурні споруди.

Тож як кагарлицькі випускники ламали святкові стереотипи, читайте у їх відгуках.

Артур Бордюг:

- Наша поїздка обійшлася у суму близько 4 тисяч гривень. Про рішення своє змінити святкову залу випускного на вулиці Європи не жалкую. Я залишився під враженнями від відвідин музеїв та галерей Німеччини, Чехії, Австрії, Угорщини. Дуже сподобалася архітектура цих країн.

Дзвенислава Кравець:

- Про втрачений банкет анітрішки не жалкую. Дні, проведені за кордоном, пам’ятатиму все життя. І вважатиму їх стартом мого подальшого життя. З іншими туристами ми спілкувалися англійською, це було цікаво. Дуже сподобалася Німеччина, її архітектура сучасних та старих місць. Вразив рівень обслуговування в магазинах. Після поїздки ще більше хочу вчити мови і поєднати своє життя з Європою. Дуже сподобалися екскурсії, прогулянки на катерах у Празі та Відні.

Людмила Кононенко, класний керівник:

- Ми шукали альтернативу ресторану. А так, як ми з учнями подорожували з 5 класу і об’їздили багато місць України, шукали чогось нового. Все пішло від батьків. Одна дитина прийшла і сказала: «А повезіть нас за кордон!» Ось тоді ми й почали шукати, як реалізувати свої плани. Як на мене, ми знайшли надзвичайний тур, завдяки якому отримали нові знання, враження та емоції. Діти побачили, що Європа - це реально і доступно, це те, куди потрібно прагнути, як жити. Мені надзвичайно приємно, що молодь шукає нові форми відзначити закінчення школи, намагається якнайдовше побути разом там, де цікаво. Тож, не треба боятися чогось нового.

Наталія КРАВЕЦЬ