У Кагарлику відкрито інклюзивно-ресурсний центр

7 вересня керівництво району та міста, директори шкіл, працівники відділу освіти РДА, педагоги та учні школи №2 відкрили у Кагарлику інклюзивно-ресурсний центр. Скористатися його послугами зможуть діти з особливими освітніми потребами.

Відкриття таких центрів є необхідною умовою для суспільства рівних можливостей, наголосили під час відкриття закладу голова райдержадміністрації Роман Коваленко та голова райради Іван Семцов. Очільники району подякували всім, хто долучився до облаштування кімнат центру і проведенню там ремонтних робіт, а також висловили сподівання, що діти, які будуть відвідувати заклад, дійсно відчують іншу якість освітніх та корекційних послуг. Адже основними завданнями інклюзивно-ресурних центрів є комплексна оцінка дітей з особливими освітніми потребами за сучасними міжнародними тестами.

Міський голова Олександр Панюта, після вітальних слів, передав для потреб центру сертифікат.

Святкову програму для присутніх підготували учні школи та районного центру дитячої та юнацької творчості.

Право перерізати символічну стрічку було надано Роману Коваленку та Івану Семцову. По цьому начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко запросила на оглядову екскурсію новим закладом. Всі, хто бажав, мали змогу переконатися в тому, що інклюзивно-ресурсний центр облаштований сучасним обладнанням для комфортної роботи з дітьми, в т.ч. мультимедійними комплексами, дидактичними матеріалами.

У центрі є кімнати для індивідуальної роботи, групових занять, лікувальної фізкультури. «Родзинка» закладу - інтерактивна підлога. За допомогою цифрових технологій зображення відбивається на ній, створюючи віртуальний килим.

Надія Омельченко наголосила на тому, що одне з головних завдань закладу, який розташований на першому поверсі міської школи № 2, - це надання комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей та допомога їх соціальній адаптації.