Наші «ромашата» - друзі осені

Свято осені відзначили у дитсадку «Ромашка».

Вихованці старших груп «Чебурашка» та «Гномик» разом зі своїми вихователями Світланою Суховірською та Любов’ю Тутик поставилися до підготовки, як завжди, дуже відповідально.

«Чебурашка» продемонструвала дійство в імітованому кафе під назвою «Осінні смаколики», а «Гномики» - як на справжнісіньському осінньому ярмарку.

І пісні, і танці, і віршики з загадками, і театральні постановки - усе до ладу - із гарним настроєм, артистичністю і дитячою безпосередністю. Дивишся на дітей і таки згоджуєшся з відомим висловом: «Дорослі - це зіпсовані діти». У дітей - щирі посмішки, щирі засмучення, щирий сміх і щирі сльози. У дорослих часто - фальшиві.

Відрадно, що «Чебурашка» зробила відвідувачами свого кафе і дітей, і дорослих, тому їх імітований заклад на час свята набув статусу «сімейний». А директором кафе обрали ділову і досвідчену людину - завідуючу дитсадком Світлану Волкову.

Батьки вихованців «Гномика» переодяглися у сценічні костюми, співали та продавали на базарі чоловіка. Над підготовкою цього номера вони справді гарно потрудилися. А чого вартують конкурси для батьків! Діти по-особливому раділи за своїх мам і тат, і, здавалося, це їх ще більше зближувало.

Достойна високої похвали робота музичних керівників - Валентини Дідиченко і Марії Кучер. Музична частина свят - доволі креативна і змістовна, усі пісні та фонограми - українською мовою, номери, як кажуть, «з родзинкою», що особливо радує.

Тож осінь для того, хто побував на святах у дітей, завжди пройде без хандри і поганого настрою, зате з ароматною кавою і гарними спогадами про малих артистів.