У дорогу - до шоколадної майстерні

Поїздка до Києва дітей наших захисників виявилася веселою, змістовною, емоційно насиченою.

На запрошення учнів Печерської Міжнародної Школи наші діти відвідали майстер-клас у Львівській шоколадній майстерні, взяли участь у квесті на Золотих Воротах, посмакували в «Останній барикаді», де із задоволенням проглянули експонати із Революції Гідності. А ще - відвідали батутне містечко і Містечко професій.

Поверталися додому щасливими.

Тому ми щиро вдячні учням 12 класу школи - Христині, Максу, Агаті, Джесему та Шону, а також вчителю математики пані Тетяні за запрошення, шоколадний майстер-клас, цікаві заняття і призи, смачний обід і гостинці, за теплі обійми і щиросердний прийом, за спільну прогулянку Андріївським узвозом.

Щиро дякую нашому благодійнику - молодому адвокату із Києва Денису Шкаровському, з яким у добрих справах доля зводить далеко не вперше, - за оплату транспорту. Безмежна вдячність моїм друзям-однодумцям із Києва, Броварів, Дніпра та Кропивницького, які допомогли втілити в життя дитячі бажання у Батутному містечку та Містечку професій.

Дякую за допомогу вчителю Кагарлицької школи № 2 імені Василя Дашенка Людмилі Мартиненко за розділене навантаження, високу відповідальність і прекрасний настрій дітей.

Маємо надію ще організувати не одну цікаву поїздку і відвідати чудові місця України  разом з дітьми героїв, які відстоюють Україну на сході та борються за її територіальну цілісність.