«Ексклюзив» - серед призерів

П’ятого грудня у Миронівці відбулася V півфінальна гра обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

У ній взяли участь 9 команд з Кагарлицького, Миронівського, Богуславського, Обухівського, Переяслав-Хмельницького, Таращанського, Рокитнянського районів, міста Ржищів та села Ольшаниця. Захід організовували працівники обласного Центру зайнятості.

Усі команди представили професії, актуальні на ринку праці. Зробили вони це з гумором і жартами. Найпопулярнішими були професії лікаря, вчителя, поліцейського, тракториста, повара.

Команда нашої школи «Ексклюзив» гідно захищала честь нашого району. Учасники команди довгий час тримали перше місце, але на останньому конкурсі погляди журі розійшлися, і команда «Ексклюзив» виборола третє місце. Радості учасників не було меж. Їх підтримували уболівальники, батьки і вчителі.

Тож я щиро дякую учасникам команди і їх наставникам, бажаю щоб усі діти обрали професії за покликом серця і щоб завжди отримували задоволення від своєї роботи.