Веселі вечорниці

Інакше й не назвеш дійство, що проходило у ОЗНЗ Кагарлицька ЗОШ №3.

Адже на фоні традиційної світлиці із багато накритим столом в українській селянській хаті  за 40 хвилин відбувалося таке...

Тут і дівка встигла розжалобити строгого батька, щоб той відпустив її на вечорниці, і хлопці з дівчатами завітали в гості до хазяйки обійстя, де проходили гулі, дівчата ворожили на судженого, хлопці жартували... А потім - завертілось-закрутилося! Жінка відваджувала чоловіка від шинку, а той всілякими хитрощами-побрехеньками намагався туди втекти. Звідкись взялися Стецько та Уляна («Сватання на Гончарівці»): він кликав її заміж, а вона погрожувала видряпати йому очі. За ними промайнули Проня Прокопівна та Голохвастов разом із компанією гультіпак, служницею та батьками-Сірками («За двома зайцями»).

Вели розмову Карпо, Лаврін та Мелашка із «Кайдашевої сім’ї».

Згодом Вакула обіцяв Оксані  за її прихильність привезти черевички («Ніч перед Різдвом»). А як витанцьовували новомодні танці герої «Весілля в Малинівці» артилерист Яшка та  Горпина Дормидонтівна - потрібно було лише подивитися.

Час в таких веселощах промайнув непомітно. Глядачі - учні та їхні батьки, вчителі школи - гучно аплодували артистам, а актова зала тряслася від їхнього сміху.

А так колоритно та креативно підійшли до підготовки свята та виконання ролей режисер дійства Тетяна Ільєнко, вчителі Віта  Швагер, Віктор Шостак, Роман Дячук, Антон Кононенко,  Людмила Дяченко, директор закладу Наталія Коваленко та мама однієї із учениць Юлія Онопрієнко, ну і, звичайно, учні 11-го випускного класу.

Не обійшлося на святі й без пригощання - артисти посмакували випічкою, яку приготували батьки учнів.