«Швидка собача допомога»

Незважаючи на снігову хурделицю, волонтери столичної благодійної організації INHELP.DOG, як і обіцяли, 23 січня знову прибули в Кагарлик, щоб допомогти вирішувати міській владі проблему безпритульних собак. Автомобіль із маркуванням «Швидка собача допомога» побував за кількома адресами в місті, звідки в міську раду сигналізували про негаразди з братами нашими меншими, і цього разу ще 14 «сестричок» (як ми вже інформували, саме такий підхід сприяє зменшенню популяції безприв’язних собак) поїхали з Кагарлика в столичну клініку.  

Для занепокоєних любителів тварин повідомляємо: кожну з тваринок було стерилізовано, чіповано, щеплено, а тиждень тому їх привезли на колишнє місце «дислокації», адже після стерилізації собаки втрачають природну агресивність, якщо її мали до того.

 Користуючись нагодою, ще раз висловлюємо вдячність організаторові благодійного проекту Ельшану Мехтієву і всім волонтерам INHELP.DOG за сприяння у вирішенні проблеми бездоглядних собак у нашому місті!

Шановні кагарличани! Пам’ятаймо, що безпритульними собаки стають саме через людську черствість і байдужість. І саме люди, об’єднавши свої зусилля, можуть гуманно вирішити цю проблему. Тож для охочих надати особисте сприяння нагадуємо: якщо вам відомі точні координати безпритульних собак у Кагарлику, подавайте заявку в міську раду за телефоном: 067-33-85-651.