Знайшла родину

Проблема безпритульних собак, яка ще донедавна видавалася в Кагарлику безнадійною, останнім часом зусиллями міської влади стала вирішуватися, а надійними помічниками мерії стали волонтери столичної благодійної організації INHELP.DOG. У понеділок, 18 березня, вони знову прибули до нас зі столиці, побували за кількома адресами, звідки надходили в міськраду сигнали про бездоглядних братів наших менших, і чергова зграйка з 14 «сестричок» відбула до клініки на стерилізацію. Крім того, тваринки отримали там необхідну медичну допомогу, щеплення від хвороб, зокрема й від сказу, кожній із них було вживлено чіп – таких позначених «друзів людей» по місту можна побачити чимало, але завдяки цьому популяція розмножуватися не буде. Нещодавно волонтери привезли тваринок у Кагарлик. Радості не було меж і в собачок, і в їхніх доглядальників, більшість із яких допізна очікували прибуття «Швидкої собачої допомоги» з Києва.

Але повернулися не всі.

Одна з собачок залишена в клініці до завершення курсу лікування, а ще одна колишня кагарлицька безпритульна знайшла собі там родину: вона приглянулася комусь із киян, і її забрали з клініки до себе додому.

Тож за доречну допомогу щира вдячність волонтерам і їхньому очільнику  Ельшану Мехтієву від міського голови і всієї громади Кагарлика! А ще – прохання приїжджати знову в наше місто, коли виникне потреба, адже проблема безпритульних собак повністю ще не вирішена.

Шановні кагарличани! Пам’ятаймо, що безпритульними собаки стають саме через людську черствість і байдужість. І саме люди, об’єднавши свої зусилля, можуть гуманно вирішити цю проблему. Для охочих надати особисте сприяння нагадуємо: якщо вам відомі точні координати безпритульних собак у Кагарлику, подавайте заявку в міську раду за телефоном: 067-33-85-651.