Двійнята-дашенківці

У 4 класі Кагарлицької школи № 2 навчається 3 пари двійнят.
Братики та сестрички схожі між собою, та для вчителя відрізнити родичів - не проблема.
- Хоч і всі в класі дотепні та безпосередні діти, мають свої точки зору і власні судження, та все ж відрізняються зовнішністю, характером, темпераментом, ставленням до навчання, - розповідає класовод Лідія Назаренко. - Дівчатка Захарченки - Софія та Олександра - зовнішньо дуже схожі, але у Саші, наприклад, родинка на обличчі, якої немає у сестрички. Хлопчики Нелюби - Сашко та Денис - повторюють зовнішні риси батьків: один - татові, другий - мамині. Брати Колотаї - Роман та Артем - хоч і схожі між собою, але проблем відрізнити їх я ніколи не мала.
Спілкуватися із 4-класниками - одне задоволення: вони охоче діляться своїмі планами на життя, розповідають про що мріють і якою хотіли б бачити школу й Україну, і навіть піднімають настрій анекдотами.
Коли я завела мову про майбутні професії, то Роман Колотай відповів, що хоче бути нотаріусом, бо «любить лазити в документах», а його брат Артем - гітаристом («...тато грає, і маму потроху учимо»); Софія Захарченко - хірургом, бо їй цікава медицина і «все, що в людини в животі», а її сестра Саша - вчителем математики; Денис Нелюба - поліцейським, а його брат Саша - президентом («...хочу, щоб у школі було багато комп’ютерів і ноутбуків, електронних дощок, щоб людям платили більші пенсії, щоб були гарні дороги і людей поселяли у нові гарні будинки»).