Кагарличанин - учасник мотопробігу Єдності України

Уже четвертий рік поспіль проходить мотопробіг Єдності України. І два роки в ньому бере участь наш земляк, житель Кагарлика Микола Дьяченко на своєму Kawasaki Vaquero vn 1700.
“Кожен рік представники мотоспільноти України об’єднуються та подорожують через всю країну, долаючи понад 6000 кілометрів. Ціль мотопробігу - єдність нашої держави”, - розповідає Микола Дьяченко.
Стартували учасники мотопробігу Єдності 20 липня в Ужгороді на площі Шандора Петефі. А завершити його планують 2 серпня у Запоріжжі. Власний залік в мотопробізі Миколи складе близько 8000 кілометрів. Адже йому довелося їхати із Кагарлика до Ужгорода, а потім із Запоріжжя він прямуватиме додому.
Ми їдемо через усю країну. Веземо прапор України та прапор кримсько-татарського народу, - ділиться нюансами пробігу Микола Дьяченко. - Прапор України буде доставлено на острів Хортиця, де замінить прапор, який ми встановили минулого року. А прапор кримсько-татарського народу буде передано на Чонгарі».
Коли ми спілкувалися із Миколою (о 10.00 28 липня), учасники мотопробігу знаходилися в Краматорську.
Мотопробіг Єдності України абсолютно аполітичний та некомерційний. Учасники їдуть власним коштом. Його правилами категорично заборонено участь та використання символіки політичних партій, громадських організацій, державних чи приватних підприємств.
Як тільки Микола Дьяченко повернеться в Кагарлик, ми розпитаємо в нього про мотопробіг детальніше.