Жінка – джерело любові

23 березня в колонній залі Київської міськдержадміністрації відбувся ІІІ обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові», організаторами якого виступали Управління культури національностей та релігій Київської облдержадміністрації та КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи». У фестивалі взяли участь і представники Кагарличчини Анастасія Мацібура, режисер театралізованих заходів та масових свят Кагарлицького МБК, та Ніна Тропініна, директор Слобідського будинку культури.

Анастасія Мацібура в номінації автентично-стилізованого вбрання «Жіноча врода – багатство України» демонструвала сучасний стрій національного українського одягу, привітавши всіх учасників та глядачів українською народною піснею «Ой як вийду на вулицю».

Ніна Тропініна в номінації конкурс-візитівка «Жива традиція» представляла автентичний одяг і презентувала стрій, якому більше 100 років.

Цьогоріч учасники з’їхались на фестиваль з різних куточків Київщини, всі майстрині вивчали, продумували найдріб’язковіші деталі строїв своїх регіонів.