Аліну Шух визнано найкращою легкоатлеткою липня в Україні

Завершилося голосування з визначення найкращих легкоатлетів липня в Україні.

У жінок поза конкуренцією була новоспечена чемпіонка світу серед юніорів з метання списа (55,95 м), представниця Київської області Аліна Шух.

У чоловіків впевнену перемогу здобув Михайло Кохан, який виграв золото на чемпіонаті Європи серед юнаків з найвищим юнацьким світовим досягненням та срібло на чемпіонаті світу серед юніорів з метання молота (відповідно, 87,82 м та 79,68 м).

Опитування традиційно проводиться серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників. Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Нагадаємо, що дитинство Аліни пов’язане із Кагарличчиною. Тут вона із сім’єю проживала деякий час. З 1 по 5 клас навчалася в Кагарлицькому ліцеї.

У липні Аліна упевнено виграла чемпіонат світу, який проходив у Тампере (Фінляндія), з метання списа серед атлетів до 20 років. Дуже цінним цей результат є ще й тому, що Аліна виступила не у своїй профільній дисципліні, якою є семиборство. Вона вирішила спробувати свої сили у метанні списа й впевнено перемогла найсильніших однолітків. Після третьої спроби, в якій спис Аліни полетів на 55,95 м, шансів не було у жодної суперниці.

- Я люблю спорт. Це - моя професія, моє життя. Вся моя сім’я, мої друзі – спортсмени. Сподіваюся, моя спортивна кар’єра буде довгою, – сказала Аліна Шух по завершенні змагань.

Тренує Аліну її мама - Майя Шух.

Бажаємо юній спортсменці нових здобутків на спортивних теренах!