Стайківський «Дніпро» – семиразовий чемпіон!

6 жовтня на стадіоні Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» відбулася остання гра Відкритого чемпіонату Кагарлицького району з футболу (весна-осінь). У двобої зустрілися команди «Дніпро» (с.Стайки) та «Придніпров’я» (м.Кагарлик). Якщо для стайківчан цей матч вже нічого не вирішував, оскільки вони достроково стали чемпіонами (вже сьомий рік поспіль), то для кагарличан гра мала принциповий характер, адже вирішувалася доля срібних медалей. Втім, досвід та майстерність сказали своє слово. З рахунком 7-0 перемогу здобули гравці «Дніпра». Срібними призерами чемпіонату стала команда ФК «Кагарлик», яка порівно набрала очок з «Придніпров’ям», але за особистими зустрічами має перевагу. «Придніпров’я» посіло третє почесне місце.

Кращим бомбардиром Відкритого чемпіонату Кагарлицького району з футболу 2018 року визнано Вадима Широкоступа з ФК «Кагарлик», який забив суперникам протягом сезону 26 м’ячів. Кращим воротарем став Антон Томенко - теж з ФК «Кагарлик».

Переможці та призери були нагороджені кубками, пам’ятними медалями та дипломами. Кращий бомбардир та кращий воротар нагороджені статуетками.