Спортивні здобутки

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

3 листопада у Миронівці відбувся VI відкритий легкоатлетичний пробіг на честь тренера, майстра спорту СРСР Каменєва В. О. серед юнаків та дівчат 2002-2011 років народження і молодших.

У змаганнях взяли участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Кагарлика, Таращі та Миронівки.

Вихованці В.Швагер та А.Таран показали високі результати в забігах на 300, 500 та 1000 метрів. Так, у змаганнях з бігу на 300 метрів серед дівчат 2009 р.н. третє місце посіла Єлизавета Васільченко, серед дівчат 2008 р.н. – Аріна Михайленко. Серед юнаків 2010 р.н. друге місце виборов Максим Величко. Серед дівчат 2007 р.н. на дистанції 500 метрів в напруженій боротьбі перше місце посіла Наталія Яворська, друге – Юлія Юраш, третє – Анна Осадча. Серед дівчат 2006 р.н. срібло здобула Діана Рожанська.

Слід відмітити ряд юних спортсменів, що показали хороші результати: Єлизавета Чукавіна, Анастасія Найда, Роман Салій, Анастасія Мовчан, Дар`я Кириленко, Євгеній Лісний та Дар`я Стеценко.

Дякуємо батькiвському колективу за органiзацiю поїздки на змагання.

КІКБОКСИНГ

З 27 по 29 вересня у м.Харкiв вiдбувся чемпiонат України з кiкбоксингу, в якому взяла участь і команда Кагарлицької районної ДЮСШ (тренер - Сергiй Заїка). Наші земляки виступили успішно: 1 мiсце виборов Вадим Євлах, друге - Iван Черненко, третє - Данiiл Майданський та Єгор Кудiсов.

Вiтаємо спортсменiв та бажаємо їм подальших перемог.

Дякуємо батькiвському колективу за органiзацiю поїздки на змагання.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

14 жовтня у спортивному залі Кагарлицької ЗОШ № 3 пройшов відкритий турнiр Кагарлицької міської ради з вiльної боротьби, присвячений пам`ятi Iвана Коваленка. Участь у ньому взяли 4 команди: ДЮСШ  (м.Обухiв), КОДЮСШ (с.Трипiлля),  ДЮСШ (м.Ржищiв), Кагарлицька районна ДЮСШ.

Перемогу в турнірі вибороли кагарличани, друге місце - у трипільських борців, третє - у спортсменів з Обухова.

Привітав та нагородив учасників змагань перший заступник міського голови Олег Пурiй.

Вітаємо команду Кагарлицької районної  ДЮСШ з перемогою!

Дякуємо Кагарлицькій міській раді за допомогу в проведенні турніру. Окрема вдячність - дирекцiї  Кагарлицької ЗОШ № 3 за надання спортивного залу для проведення змагань.

ФУТБОЛ

Триває чемпiонат Київської областi з футболу серед команд 2002-2003 р.н.  В останньому турi першого кола змагань наші земляки з ДЮСШ м.Кагарлик перемогли своїх однолітків з ДЮСШ м.Макарiв із рахунком 6:2. Пiсля завершення I-го кола чемпiонату кагарличани посiдають перше мiсце.

Наші футболісти 2008-2009 р.н. теж завершили участь у I-му колi чемпiонату Київської областi з футболу. У матчі, який вiдбувся 10 листопада, кагарличани перемогли  фастівських однолітків з «Динамо» - 3:0 та посiдають III мiсце у турнiрнiй таблицi.

Бажаємо успiху командам та сподiваємося, що у другому колi, яке розпочнеться весною, наші земляки не втратять шансів на перемогу.

***

Кагарлицька районна дитячо-юнацька спортивна школа дякує ПрАТ «Агрофорт», що входить до Групи МХП, за надання спонсорської допомоги на придбання спортивного iнвентаря.