Вшанували юних футболістів

Як ми вже повідомляли, команда Кагарлицької районної дитячо-юнацької спортивної школи успішно виступила на Третьому мiжнародному зимовому фестивалi футболу «KovelCupTime» серед команд 2009-2010 років народження, який проходив у м.Ковель Волинської областi, посівши призове третє місце. Також кагарличани привезли додому ще дві нагороди: кращим бомбардиром «KovelCupTime» визнано Назара Цибенка, а кращим тренером - Романа Свиридченка.

З нагоди цієї події в приміщенні адмінбудинку районної ради юних спортсменів і їхніх батьків привітали керівництво району та міста. З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, секретар міської ради Любов Коваль, начальник відділу освіти РДА Надія Омельченко, завідувач сектору молоді та спорту РДА Сергій Кукош.

На урочистостях юним спортсменам та тренеру вручили подарунки. Окрім цього для футболістів буде організовано поїздку на черговий тур чемпіонату України (екстра-ліги) з футзалу за участю команди «ХІТ» м.Київ, який пройде в перших числах березня.

За багаторічну працю, досягнення значних успіхів у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в районі та з нагоди успішного виступу на третьому зимовому фестивалі футболу “KovelCupTIME” спільною Подякою районної ради та райдержадміністрації відзначено директора комунального закладу райради «Кагарлицька районна дитячо-юнацька спортивна школа» Романа Свиридченка.

Від Кагарлицької міської ради спортсмени отримали грошовий сертифікат на потреби Кагарлицької районної ДЮСШ.