12 квітня 1930 року вийшов перший номер "Голосу колективіста".

Таку назву мала газета з дня свого народження. В архівах збереглася і фотографія першого редактора. Він у військовій формі. Тоді кадри для сіл і районів вишукувались серед людей, які гартувались у рядах захисників Держави. Офіцер Юхим Тодосійович Бишовий і став таким редактором.

На сторінках "Голосу колективіста" порушувалися злободенні питання. Робітничі і сільські кореспонденти писали до газети, як вони організовують виробництво, ділилися думками з приводу кращого господарювання на землі.

Загалом за час свого існування газета мала дев'ять назв: "Голос колективіста" (1930-32 рр.), "За суцільну колективізацію" (1932-38рр.), "Будівник соціалізму" (1938-39 рр.), "Колгоспна правда" (1944-45 рр.), "Червона нива" (1945-47 рр.), "Колгоспне слово" (1947-62рр.), "Будівник комунізму" (1962-91 рр.), ''Кагарлицькі вісті" (1991-2000 рр.), "Вісник Кагарличчини" (з 2001 року).

За роки існування редакцію газети очолювало 19 редакторів: вищезгаданий Ю.Бишовий, а також Т.Воронецький, В.Павленко, Ф.Середа, І.Потеря, П.Проданюк, О.Андрієвський, Г.Тимошівська, Я.Полулях, О.Костенко, Ф.Машовець, І.Гусячий, М.Тригуб, Г.Піхало, П.Романіка, М.Горбач, П.Малєєв, Т.Пальонко, С.Михайловський.

На початку 60-х газета "Будівник комунізму" кілька років охоплювала життя чотирьох районів: Кагарлицького, Ржищівського, Обухівського та Миронівського.

Сьогодні на шпальтах "Вісника Кагарличчини" друкуються публікації, присвячені питанням аграрного сектора економіки, розвитку підприємництва і фермерства, соціальної сфери, освіти та культури, основним подіям в Україні, Київській області, світі. Періодично - тематичні сторінки для дітей, молоді, жінок, літературна. Чим живуть люди - тим живе і газета.

Варто згадати і ветеранів газетної справи, які нині знаходяться на заслуженому відпочинку: Ніну Федорівну Шульгу, Павла Терентійовича Малєєва, Олексія Миколайовича Шульгу.

На сьогодні колектив редакції складає вісім осіб, із яких чотири творчі працівники, члени Національної Спілки журналістів України.

Чверть століття в журналістських рядах - нинішній завідуючий відділом районки Станіслав Михайлович Михайловський. Нині очолює редакцію Валентин Олександрович Владіміров.

У 2004 році завідуючого відділом фотоінформації та ілюстраці В.Присяжнюка було нагороджено відзнакою Київської організації НСЖУ - настільною золотою медаллю "За особливі заслуги", а у 2009 присвоєно звання "Заслужений журналіст України".