На Кагарличчині з нагоди професійного свята нагородили музейників

18 травня у світі відзначають Міжнародний день музеїв. На Кагарличчині з цієї нагоди привітали працівників музейної сфери та відзначили їхній внесок у збереження історико-культурної спадщини громади нагородами.

До Міжнародного дня музеїв для працівників Кагарлицького історико-краєзнавчого музею організували екскурсійну поїздку до музейно-історичного комплексу села Германівка Обухівської громади. Захід став можливістю для музейників обмінятися досвідом та ознайомитися з історичними експозиціями сусідньої громади.

Також із нагоди професійного свята Кагарлицький міський голова Олександр Панюта відзначив працівниць музейної галузі за сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток музейної справи. Подяки Кагарлицької міської територіальної громади з врученням грошової винагороди отримали наукова співробітниця музею Інна Онопрієнко та завідувачка філії №6 «Кадомський сільський краєзнавчий музей» Олеся Чайка.