У Кагарлику фермерів громади: відзнаки та подарунки до професійного свята

 19 червня 2026 року у великій залі засідань Кагарлицької міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня фермера. Представників аграрної галузі привітали керівництво громади та Асоціації фермерів Кагарличчини, відзначивши їхній внесок у продовольчу безпеку країни, розвиток місцевої економіки та підтримку українських Захисників.

Учасники заходу розпочали урочистості хвилиною мовчання на честь усіх загиблих у війні з російським агресором.

Під час заходу звучали слова вдячності фермерам Кагарличчини, які попри виклики воєнного часу продовжують працювати на землі, забезпечуючи продовольством громаду та державу.

Ferm 2

З вітаннями до присутніх звернулися Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та голова Асоціації фермерів Кагарличчини Олександр Широкоступ. Вони наголосили, що фермерські господарства є важливою складовою економічної стабільності громади, активно долучаються до волонтерської діяльності та підтримують військових.

Ferm 3

Олександр Панюта зазначив, що після перемоги України День фермера та День працівників сільського господарства відзначатимуть у більш святковій атмосфері. Бо ж аграрії заслуговують на особливу шану, адже не лише наповнюють місцевий бюджет, а й допомагають громаді та Збройним силам України навіть у складних для себе умовах.

Ferm 4

Своєю чергою Олександр Широкоступ підкреслив, що фермери несуть особливу відповідальність за продовольчу безпеку держави. Він подякував аграріям за щоденну працю, підтримку українських воїнів та стійкість під час війни, зазначивши, що багато представників фермерських господарств сьогодні захищають країну на фронті, а їхні колеги продовжують працювати в полях, часто ризикуючи власною безпекою.

Під час урочистостей кращим представникам фермерських господарств вручили Подяки Кагарлицької міської територіальної громади, квіти та подарунки.

Ferm 5

Відзнаки до професійного свята отримали:

  • Юрій Береговенко, голова ФГ «ЮСБ Агро»;
  • Михайло Блах, голова ФГ «Дар»;
  • Володимир Вітенко, голова ФГ «Володимир»;
  • Марія Воробчак, директорка ТОВ «Богорія»;
  • Ніна Голінка, голова ФГ «Голінка»;
  • Вікторія Костенко, економістка СК «Агробізнес»;
  • Павло Кушнір, голова ФГ «Лорак»;
  • Володимир Мартиненко, голова ФГ «Мартиненко В. В.»;
  • Артем Сінченко, агроном ТОВ «Вікторія Агро»;
  • Анатолій Тесленко, голова ФГ «ТЕАМ»;
  • Костянтин Шевченко, голова ФГ «Леглич»;
  • Дмитро Щербак, механізатор ФГ «Широкоступ».

Окремо з нагоди ювілейних дат від дня народження Подяками громади та цінними подарунками відзначили керівника ТОВ «АГРОРОДИНА КД», члена виконавчого комітету Кагарлицької міської ради Віталія Зеленого та голову ФГ «Шанс» Сергія Шостака.

На завершення заходу його ведуча, начальниця відділу культури Кагарлицької міської ради Олена Петленко, побажала фермерам громади щедрих врожаїв, нових можливостей, фінансового достатку та успішного розвитку господарств. Адже улюблена справа має приносити не лише дохід, а й радість від праці на рідній землі.