Лауреати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

Керівники гуртків Кагарлицького центру дитячої та юнацької творчості стали лауреатами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості». Про це повідомляє Кагарлик.Сіті.

«Найвищою оцінкою діяльності керівника гуртка є Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності «Джерело творчості». У І (обласному) етапі конкурсу взяли участь і керівники гуртків нашого ЦДЮТ - Володимир Федорченко (гурток «Технічна творчість) та Тетяна Андріївська (ляльково-театральний гурток «Шарм»), - розповідає директор закладу Тетяна Васильчук.

Володимир Федорченко посів друге місце, а Тетяна Андріївська – третє.

З 2018 року Володимир Федорченко працює керівником гуртка «Технічна творчість». Діти тягнуться до нього, а він передає їм свій талант і уміння роботи з деревом, фанерою. Вчить азам початкового технічного моделювання, випилювання та випалювання. Вихованці Володимира Федорченка постійні учасники та переможці обласних і Всеукраїнських заходів.

Тетяна Андріївська 18 років працює ляльково-театрального гуртка «Шарм». Вихованці горнуться до неї. На заняттях Тетяни Андріївської завжди цікаво, панує атмосфера творчості і пошуку. В дитячих руках оживають ляльки, якщо це лялькова вистава. А у виставах власного виконання діти з акторською майстерністю втілюють на сцені і геніальні казкові образи. Дитячий колектив «Шарм» під керівництвом Тетяни Андріївської є багаторазовим призером в обласних конкурсах театрів ляльок «Казкові оглядини» та «Казковий калейдоскоп».

«Гордо кажемо вам: «Так тримати!» Щиросердечно вітаємо переможців та зичимо їм реалізації нових творчих завдань, успіхів у щоденній праці, креативності та професіоналізму», - резюмує Тетяна Васильчук.