Кошти від Дан-Фарм Україна листоноша доставляє прямо в дім

Компанія Дан-Фарм Україна як надійний партнер Кагарлицької та Ржищівської громад працює на нашій землі вже понад 20 років.

dan2Тут постійно нарощують виробництво та турбуються про своїх партнерів-орендодавців. Задля їхнього спокою та комфорту Дан-Фарм Україна нещодавно уклав договір із єдиним національним оператором поштового зв’язку України — АТ «Укрпошта». Згідно з цим договором, «Укрпошта» бере на себе зобов’язання доставляти регулярні виплати за оренду землі пайовикам прямо в дім.

Це перетворює отримання своїх законних грошей на надійний, безпечний, швидкий та дуже зручний процес.

7 липня відбулася перша така виплата поштовим переказом. Листоноша прямо в дім приносить готівковий розрахунок кожному охочому орендодавцю данської компанії. При цьому, Дан-Фарм Україна бере на себе оплату послуги доставки, а також перераховує всі належні податки до бюджету.

Для отримання коштів орендодавцю потрібно мати вдома копію власного паспорту та ідентифікаційного коду.

Орендодавцям компанії Дан-Фарм Україна, які мають питання з приводу оренди своєї земельної ділянки, бажають продовжити чинний договір оренди або укласти новий, потрібно звертатися в робочий час за телефонами : 0952625022; 0504122743.

Дан-Фарм Ук­раїна створює та підтримує довгострокові партнерські стосунки з кожним нашим орендодавцем, від­по­відально виконуючи всі свої зобов’язання.