Навчання із тактичної меддопомоги в Кагарлику

8 лютого у Кагарлику відбулися ознайомчі навчання із тактичної медичної допомоги.

Бути готовим надати першу домедичну допомогу оточуючим, які отримали поранення - нагальна вимога нинішнього воєнного часу. Адже ми не знаємо куди наступного разу можуть завдати удару російські окупанти і чим це обернеться. Тож актуальність таких навчань дуже висока.

Навчання з тактичної медичної допомоги організувало добровольче формування «Територіальна оборона Кагарличчини», яке очолює Сергій Будюк. Проходили вони в малій залі міського Будинку культури.

Тут досвідчені фахівці демонстрували присутнім як слід надавати першу медичну допомогу і самодопомогу при пораненнях, як зупиняти кровотечу та захищати рани, накладати первинну пов’язку, користуватися турнікетом та іншими засобами першої медичної допомоги. Розповіли що не слід робити при наданні такої допомоги та як захиститися тому, хто її надає.

По завершенні навчань, які мали ознайомчий характер, їх організатори запросили охочих отримати більш грунтовні знання в цій сфері та потренуватися виконувати дії практично, звертатися до тероборони Кагарличчини. Для них проведуть окремі заняття під час одного із вихідних днів.