Протягом 3 днів – із 6 по 8 січня – у Кагарлику сталося дві пожежі. Горіли господарчі споруди.
6 січня о 23:45 до оперативно-диспетчерської служби м. Кагарлик надійшло повідомлення про пожежу по вулиці Залізничників.
За викликом виїхали 2 відділення чергового караулу 19-ї ДПРЧ м. Кагарлика. Прибувши на місце події, рятувальники виявили, що горить гараж. Пожежу загасили о 1:05 7 січня.
Вогонь повністю знищив покрівлю гаража та приміщення ізсередини.
8 січня о 14:45 до оперативно-диспетчерської служби повідомили про пожежу по вулиці Став’янка. Горіли літня кухня та прибудова до неї.
На ліквідації пожежі було задіяно черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлика. Прибувши за викликом, рятувальники виявили, що горить покрівля та всередині господарчої будівлі.
Пожежу локалізували о 15:12, а повністю ліквідовано о 16:08. Вогонь знищив прибудову, пошкодив покрівлю літньої кухні та інвентар, який знаходився там.