Засоби реабілітації на прокат: де в Кагарлику їх можна отримати безкоштовно

Якщо ви людина похилого віку, маєте інвалідність чи хворобу, які обмежили вашу здатність до пересування - можете взяти на прокат засоби реабілітації. Інвалідні візки, милиці, ціпки, ходунці тощо, вам видадуть безкоштовно у Кагарлицькому територіальному центрі соціального обслуговування. Про це повідомляє Кагарлик.Сіті.

«У Кагарлицькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги діє пункт прокату, - розповідає директор терцентру Тетяна Вітоха. - Якщо хтось із жителів громади частково або повністю втратив здатність до самообслуговування, пересування у зв’язку з похилим віком, інвалідністю чи хворобою, то вони можуть взяти у нас на прокат різноманітні засоби реабілітації».

Зараз у терцентрі можна взяти на прокат інвалідні візки, ходунки, милиці, палиці. У 2022 році послугами прокату скористалися 22 жителів Кагарлицької МТГ.
Що потрібно, щоб отримати засоби реабілітації

Засоби реабілітації в пункті прокату видаються жителям Кагарлицької територіальної громади безкоштовно. Для цього потрібно лише укласти договір.

Пакет документів для оформлення такого договору включає паспорт та ідентифікаційний код. Якщо людина має групу інвалідності, то надає ще й довідку МСЕК.

Щоб взяти на прокат необхідний засіб реабілітації, потрібно звернутися до Територіального центру в робочі дні з 8:00 до 17:00 за адресою: м. Кагарлик, вул.Незалежності, 1; тел. 6-11-47.

Територіальний центр приймає в пункт прокату від благодійних організацій, благодійних фондів та небайдужих громадян засоби реабілітації.