Ані дров, ані грошей

Кагарлицькі поліцейські отримали кілька заяв про шахрайство: в соцмережах людям пропонують дрова за передоплатою. Отримавши кошти, продавці зникають, повідомляє Кагарлик.Сіті.

До поліції почали надходити заяви від жителів Кагарлицької та Ржищівської громад, що вони стали жертвами шахраїв. Їх ошукали «продавці» дров. Злочинці діють з використанням місцевих груп в соц­мережах.

Нині триває підготовка до зимового опалювального сезону. Навіть ті, хто має газове опалення купують дрова. Так, «про всяк випадок». Цим ажіотажем і скористалися зловмисники, які перебувають в місцях позбавлення волі.

Злочинці дають в соціальних мережах оголошення про продаж дров. Під час телефонної розмови із покупцем псевдопродавці пропонують досить прийнятну ціну. Але є умова - гроші наперед. Та тільки кошти надходять на карту «продавця», той відразу зникає і на контакт із покупцем вже не виходить.

Шахраї постійно змінюють свої контактні дані, стиль оголошень та номери банківських карток.

Поліцейські закликають бажаючих придбати дрова, не вестися на дешевий «сир в мишоловці». Купуйте дрова в перевірених продавців. Якщо робите це вперше - порадьтеся зі знайомими, які це вже робили. Купуйте у підприємств та підприємців, які діють відкрито, мають офіси та бази.

Запам’ятайте: жодної попередньої оплати незнайомим людям, які б привабливі умови вони вам не пропонували.